Trampkarze II powalczyli z wiceliderem.

Z dobrej strony pokazali się zawodnicy trampkarz II Unii Wrocław, w meczu z wiceliderem Parasolem.
Chłopcy wprawdzie przegrali swój mecz 2:4, ale przegrywając 0:3 nie odpuścili meczu tylko jak to mają w zwyczaju - walczyli i walczyli, aż niespodziewanie zdobyli 2 bramki, co zdecydowanie pozytywnie wpłynęło na jakość widowiska.
Dużo ożywienia wniósł przede wszystkim nasz bramkarz Max, który został na chwilę przesunięty na 9-tkę i mógł sam doprowadzić do remisu gdyby wykorzystał wszystkie swoje sytuacje. Wykorzystał tylko 1, a później po bardzo fajnej akcji Michała Lenarda i Piotrka Ziemieńczuka zdobyliśmy gola kontaktowego. Mecz do momentu zdobycia w koncówce gola nr 4 przez Parasol był bardzo ciekawy i mógł nam przynieśc nawet remis, co byłoby wielką sensacją.

Mimo porażki duże, duże brawa dla chłopaków!

UNIA II WROCŁAW - Parasol Wrocław 2:4
bramki: Max Ogonowski, Piotr Ziemieńczuk