Stroje klubowe

AKTUALNA OFERTA SPRZĘTU SPORTOWEGO, OBOWIĄZUJĄCA W SEZONIE 2022/2023:

• STRÓJ MECZOWY BIAŁO - NIEBIESKI: koszulka, spodenki, getry niebieskie - 120 zł
  • STRÓJ TRENINGOWY BŁĘKITNY: koszulka, spodenki, getry białe - 120 zł
  • getry białe, niebieskie 25 zł
  • getry czerwone Kappa 30 zł
  • dres: bluza + spodnie -160 zł
  • ORTALION - 70 zł
  • CZAPKA ZIMOWA  Z LOGO - 40 zł
  • ZESTAW BRAMKARSKI: bluza, spodenki, getry - 150 zł

Dres Givova Tuta Visa zielono-czarny TR018 1310 - Cena, Opinie – Sklep  Sportbazar.pl

W ZESTAWIE TANIEJ...!

Kup 2 dowolne rzeczy i zapłać o 10 zł mniej

STREFA KIBICA:

• SZALIK KIBICA UNIA WROCŁAW - 45 zł

Stroje klubowe oraz dresy zamawiane są u Dystrybutora 20 dnia każdego miesiąca. Dokładamy wszelkich starań aby czas realizacji zamówienia był krótszy niż 15 dni roboczych.

Zamówienia można składać mailowo: miroslawrokosz@uniawroclaw.pl
lub u trenerów. Po złożeniu zamówienia należy dokonać wpłaty na konto klubowe. Po zaksięgowaniu wpłaty zaczynamy realizować zamówienie.

1. Ortalion - 70 zł

Opis

Ortalion Basico sprawdza się zarówno podczas aktywności fizycznej jak i do noszenia na co dzień. Wykonana jest z wysokiej jakości nylonu. Ortalion  sportowy jest zapinany suwakiem, posiada chowany w stójce kaptur.

2. Zestaw meczowy biało-niebieski dla kategorii trampkarz, młodzik, orlik (reprezentacja), żak (reprezentacja). Każdy zestaw jest z numerem i logo klubu. W cenę wliczone są również getry w kolorze niebieskim. Koszt 120 zł

Opis
Stroje Givova Revolution to nowość zaproponowana przez markę Givova począwszy od sezonu 2018.
Oddychający materiał poliester 100% zastosowana technologia interlock.

Koszt zestawu - 120 zł.

Znalezione obrazy dla zapytania stroje givova revolution biało niebieskie

3. Dres reprezentacyjny z napisem Unia Wrocław na plecach oraz logo klubu z przodu.
Koszt dresu: 160 zł

4. Strój treningowy błękitny z napisem Unia Wrocław na plecach oraz logo klubu z przodu, z białymi getrami.
Koszt - 120 zł.

5. Zestaw bramkarski: koszulka, spodenki, getry - 150 zł

Znalezione obrazy dla zapytania komplet bramkarski givova manchester blue