SUKCES W LIDZE ZIMOWEJ ORLIKÓW

LIGA ZIMOWA ORLIKÓW

Po rozegraniu 7 meczów z każdym z przeciwników zajęliśmy w lidze 3 miejsce. Dzisiaj odbyły się finały rozgrywane systemem pucharowym, w ktorych czekały nas trzy mecze.

Pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną, ktora zajęła w lidze 6 miejsce - Sporting Wrocław 2.
Było to spotkanie jednostronne dające zdecydowaną wygraną Unii Wrocław.

W drugim meczu spotkaliśmy się z Talentem Trzebnica - zwycięzcami ligi oraz ostatecznie trumfatorami dzisiejszych finałów. Niestety musieliśmy pogodzić się z porażką z lepiej dysponowanym przeciwnikiem przegrywając 2:5.

Ostatni mecz - walka o 3 miejsce z Respectem Wrocław. W lidze wygraliśmy z nimi 1:0 po wyrównanym pojedynku. Tym razem przeciwnik nie był w stanie nam zagrozić. Wygraliśmy 4:0 po bardzo solidnym meczu naszych chłopców.

Zakończyliśmy przygodę z ligą zimową w bardzo dobrym stylu, z uśmiechem na ustach i z najlepszą, niezawodną ekipą dopingującą - rodzicami naszych zawodników !
Dziękujemy i widzimy się za rok

#gramzunią#piłkatonaszapasja