Sparing grupy ŻAK I.

W dniu dzisiejszym rozegrany został kolejny mecz sparingowy jednej z naszych drużyn. Tym razem zostaliśmy zaproszeni przez drużynę żaków Klubu Sportowego Bumerang Wrocław do rozegrania meczu towarzyskiego. Oczywiście podjęliśmy wyzwanie.
Nasz klub reprezentowała grupa UNIA WROCŁAW ŻAK I trenera Marcina Soberki w składzie:
1. Jaś Stempniewicz
2. Tomasz Kupis
3. Kuba Juszczak
4. Kacper Urban
5. Kuba Tołkacz
6. Kamil Kłak
7. Oliwier Mrozek
8. Igor Kijewski
9. Damian Świrski
10. Bartek Gwiazda
11. Bartek Puńko
12. Hubert
13. Piotr Siewiera
14. Adam Reszka

Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszych chłopców 11:4, lecz nie wynik jest najważniejszy. Na pewno cieszy postawa wszystkich naszych zawodników w szczególności zaangażowanie w grę oraz realizacja postawionych przez trenera celów na ten mecz. Dziękujemy bardzo rodzicom za wsparcie oraz za transport chłopców na mecz.
W następnym tygodniu czeka nas następny sparing. Tym razem grup UNII WROCŁAW ŻAK I oraz ORLIK II. Poinformujemy o terminie w poniedziałek.

Gratulujemy wyniku. Widzimy się na kolejnym treningu w poniedziałek.