Obóz w Starej Morawie - informacje i niezbędne dokumenty

Kadra trenerska :

Soberka Marcin tel. 505804274

Kazimierz Pienkowski tel. 668428748

Cena obozu – 1400 zł ( całość płatna do 31.07.2023)

Nr konta do wpłat:

Fundacja Unia Wrocław

28 1020 5226 0000 6402 0519 9742 (jeżeli w tytule wpłaty będzie darowizna na rzecz fundacji będzie można skorzystać przy odliczeniu rocznym z Urzędem Skarbowym)

Przed wyjazdem przekazujemy trenerom poprawnie wypełnione karty obozowe i podpisany regulamin obozowy.

Zbiórka na wyjazd 12.08 o godzinie 9.00 przed SP 10 we Wrocławiu (ul. Inflancka 13)

Wyjazd ze Starej Morawy 18 .08 o godz. o godz. 10:00.

Pokoje będą przydzielane na miejscu po przyjeździe .

Niezbędnik obozowy:

- obuwie sportowe do treningów (najlepiej 2 pary)

- wygodne lekkie obuwie do spacerów oraz klapki - zestaw strojów sportowych do trenowania - kurtka przeciwdeszczowa

- wygodna odzież codzienna (dres, bluza, koszulki z krótkim rękawem)

- strój kąpielowy : ręcznik kąpielowy oraz plażowy - krem z filtrem UV

- środek przeciwko komarom - piżama , środki higieny osobistej - niewielki plecak, czapeczka z daszkiem - kieszonkowe : najlepiej rozmienione pieniądze w kopercie przed wyjazdem przekazać trenerowi

- lekarstwa : wszystkie przywiezione na obóz leki powinny zostać podpisane, zamknięte w szczelnym opakowaniu i przekazane trenerom wraz z dokładną instrukcją dawkowania.

TELEFON: dzieci mogą zabrać. Trener będzie przechowywał telefony zawodników i wydawał jedynie na czas ciszy poobiedniej. Nie zabieramy innej elektroniki. Kto nie będzie posiadał telefonu - kontakt z dzieckiem dzwoniąc do trenera.

Trenerzy utworzą przed obozem grupę na aplikacji WhatsApp (będzie do kontaktu podczas obozu, przesyłania zdjęć). Ważne informacje (dotyczące jazdy autokarem, przyjmowanie leków, umiejętności pływania, intensywności zajęć dla dziecka itp. prosimy , żeby były wyszczególnione na osobnej kartce i przekazane trenerom przed wyjazdem).

Obowiązkowe dokumenty (karta oraz regulamin(znajdują się w linkach poniżej, Należy je pobrać, wypełnić i oddać trenerom przed wyjazdem.. Bez dokumentów nie możemy przyjąć dziecka na obóz!

1. Link do karty obozowej :

2. Link do regulaminu :

Get the conversation going by adding comments and using Share (above) to send a link to this doc. It’s free! No subscription or sign-in necessary. [MW1]