Młodziki w akcji.

W miniony weekend pełne ręce roboty mieli młodzicy naszego klubu. Spotkali się z rówieśnikami z innych klubów na meczach sparingowych, które mają za zadanie przygotować nas do potyczek ligowych.

W sobotę naszym rywalem był zespół Śląska Wrocław. Zagraliśmy w młodym składzie. Mecz był nierówny z naszej strony. Były dobre jak i złe fragmenty gry. Na pewno wynieśliśmy dużo nauki, która zaprocentuje w przyszłości. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Michał Wójcik oraz Michał Krajewski.

W niedzielę gościliśmy zespół z Brzegu Dolnego. Mieliśmy przyjemność już dwukrotnie się z nimi mierzyć. Oba mecze przegraliśmy. Dzisiaj udanie się zrewanżowaliśmy. Wspaniała gra całego zespołu. Każdy dołożył swoją cegiełkę, dzięki czemu schodziliśmy z boiska w roli zwycięzców. Cieszy doskonała realizacja założeń przedmeczowych. Agresywny doskok do rywali oraz cierpliwa, dokładna gra dwójkowa i trójkowa. Oby tak dalej.

UNIA WROCŁAW 2-0 APBrzeg Dolny
1x Jasiek Buryś