Kolejne 3 pkt trampkarzy!!!

W niedzielnym meczu w Miękini trampkarze Unii Wrocław wywalczyli kolejne 3 pkt. To już 4 komplet z rzędu tego zespołu. Pomimo dość wysokiego zwycięstwa 6:2, ponownie trzeba było rozegrać trudny mecz. Do przerwy 1:1 i dopiero w drugiej połowie chłopcy stopniowo zdobywali przewagę. Poziom meczu dość dobry, szkoda tylko, że nasi przeciwnicy czasami bardziej skupiali się na prowokacyjnych zachowaniach, zwłaszcza w momentach gdy nie byli w posiadaniu piłki. Całe szczęście, że nasi nie dawali się wciągać w pozasportowe gierki (no może poza 1 zachowaniem) i wykazali swoją sportową wyższość nad graczami z Miękini. Gole zdobywali:

Kuba x3
Dawid x2
Oskar x1

Poniedziałek był dniem wolnym od treningu, a dzisiaj czeka nas kolejny mecz. Tym razem zagramy na Zakrzowie z zespołem dziewczęcym Śląska Wrocław o 16.30. Zbiórka 15.50