Zakończenie sezonu piłkarskiego Unii Wrocław

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu piłkarskiego w Unii Wrocław!

To trochę smutna wiadomość dla naszych młodziutkich następców Roberta Lewandowskiego. Tylko to, że wraz z końcem sezonu piłkarskiego rozpoczynają się upragnione wakacje, jest w stanie poprawić humor naszym zawodnikom.
No bo jak nie ma szkoły - to można pograć w piłkę na podwórku. I to cały dzień!
Przecież ani Mama, ani Tato, ani Babcia, czy też Dziadek nie zawołają nagle do odrabiania zadania domowego z matematyki!
I tego się trzymajmy. Trzeba być optymistą w każdej sytuacji!

Poniżej przedstawiamy plan zakończenia dla poszczególnych drużyn:

• 20 czerwca  - drużyny młodzików zagrają mecz towarzyski z trampkarzami Orła Pawłowice. Zbiórka o godz. 17.30 na boisku na Zakrzowie. Po meczu odbędzie się krótkie spotkanie zawodników i rodziców z trenerem drużyny
  • 21 czerwca - zespoły skrzatów rozegrają grę. Zbiórka o godz. 17.00 na boisku orlik przy ul. Inflanckiej. Po grze kilka słów od trenerów i przedstawicieli zarządu.
  • 22 czerwca - zespoły żaków i orlików spotkają się wraz z Rodzicami na grillu (będzie dyspenza oczywiście).
    Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 18.30 na boisku na Zakrzowie przy ul. Niepodległości 6 (dawny obiekt Polaru Wrocław)

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Zawodników!