Udany rewanż trampkarzy I w meczu z Piastem Żmigród

Kolejne zwycięstwo zanotował zespół trampkarzy I Unii Wrocław. Zwycięstwo bardzo cenne, bo zrewanżowaliśmy się Piastowi Żmigród za sierpniową wysoką porażkę 1:8.

Był to twardy, wyrównany mecz, w którym o tym kto zgarnie punkty decydowały detale. Dlatego cieszy to, że nasi byli bardziej zdeterminowani, skoncentrowani i wykorzystali o 1 sytuację więcej od przeciwników.

Pierwsza połowa zakonczona remisem 0:0 ze wskazaniem po ilości sytuacji bramkowych na drużynę Piasta.
W drugiej tak jak i w ostatnim meczu w Smolcu, ponownie błysnął Rachwał. Zdobył on 2 bramki, które dały nam duzo pewności, a w zespół Piasta wkradła się niepewność i nerwowość. To był nasz czas na podwyższenie prowadzenia a dobre okazje ku temy były. Dwukrotnie mógł to uczynić Siewier, ale zabrakło troche precyzji. Sporo działo się też po naszej prawej stronie gdzie dobrze wbiegali z akcjami Romek i Adi. Brakowało jednak kropki nad i.
Tymczasem to goście nieoczekiwanie zdobyli gola, po lekkim zagapieniu się naszej defensywy i stało się bardzo nerwowo w ostatnich kilkunastu minatach. Na szczęście nasz zespół był mocno skoncentrowany i nie dopuścił juz do zagrożenia i utraty gola. Chłopcy nawzajem nakręcali się do tego by nie dać przeciwnikowi nadzieji na doprowadzenie do remisu.
Dobrze było widzieć kolejny raz tak zmotywowany zespół. Wszyscy wiedzieli że walczą jeden za wszystkich, a wszyscy za jednego. Idąc RAZEM w JEDNYM kierunku zespół Unii dopiął swego!

Brawo po raz kolejny!

UNIA WROCŁAW - Piast Żmigród 2:1