Na naszych treningach jest wesoło! OTWARTY NABÓR DO GRUPY SKRZAT!

Nasi zawodnicy zaczynają trenować w klubie od najmłodszych lat. Grupa SKRZATÓW to grupa dzieci w wieku 4-6 lat. Dzieci już w tym wieku zaczynają swoją przygodę z piłką nożną.

W tej kategorii wiekowej dzieje się duuużo…. i osoba, która przygląda się zajęciom może zobaczyć, że niektóre dzieci rozmawiają, inne bawią się, a jeszcze inne przenoszą grzybki, pachołki ułożone na boisku. A to wszystko PO PROSTU, dlatego, że nasze pociechy rozwijają się, poznają świat i wszystko dla nich jest interesujące i fascynujące. Każde z nich rozwija się indywidualnie, w swoim tempie a my jako trenerzy staramy się im w tym towarzyszyć. Na treningach poprzez zabawę uczymy się funkcjonowania w grupie, poznajemy organizację treningu, zasady różnych zabaw, współpracy, współzawodnictwa, podstawowych elementów piłkarskich. Ogólnie mówiąc bawimy się, śmiejemy i uczymy!

I tak to wygląda na początku!!!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się w swoim tempie, poznawało świat piłki nożnej z RADOŚCIĄ! Zapisz JE do naszego klubu!

NABÓR WCIĄŻ OTWARTY….!!! ZAPRASZAMY NA TRENINGI!

SALA GIMNASTYCZNA PRZY SP10 ul. Inflancka 13.

Poniedziałek: 17:15-18:00

Środa 17:00-17:45